Kes me oleme?

Oleme väike usaldusväärne ettevõte, mis osutab erinevaid IT teenuseid. Meie osutatavatest teenustest saab pikemalt lugeda siit.

Prevent IT sai loodud 2006. aastal ja on tegutsenud sellest ajast alates peamiselt meditsiini valdkonnas. Ettevõtet asutades oli peamine mõte olla usaldusväärne IT partner, kes aitab ennetada probleeme mida infotehnoloogia kasutamine ühes organisatsioonis kaasa toob. Olgu selleks siis arvutivõrgu, arvutisüsteemide, arvutite haldus või tarkvara erilahenduste väljatöötamine. Loomulikult oleme nõu ja jõuga abiks, kui on vaja juurutada uusi lihtsamaid, raiskamist (ingl "waste") vähendavaid äriprotsesse, nagu tänapäeva "lean thinking" mõtlemisele kohane või anname soovitusi kuidas kaitsta kliente küberohtude eest.

Väikesel ettevõttel nagu meie, on mitmeid eeliseid suurte ees. Saame pakkuda personaalset ja paindlikku lähenemist, kohandudes hõlpsasti kliendi vajadustega ja reageerida kiirelt ettetulevatele muutustele. Suured ettevõtted on tihti aeglase reageerimisega, kuna neil on rohkem bürokraatiat ja juhtimisstruktuuri.

Teiseks, saame pakkuda üldjuhul konkurentsivõimelisemat hinda, ilma et see mõjutaks teenuse kvaliteeti. Suured ettevõtted peavad sageli katma rohkem kulusid, mis tähendab, et nende teenused on sageli kallimad.

Kolmandaks, kompaktsel ühtehoidval meeskonnal on kergem koostööd teha, mis tagab erinevate projektide õnnestumise, kuna esineb lihtsalt vähem erimeelsusi ja omavahelist hõõrdumist. Meie meeskond on professionaalne ja kogenud, tänu pikaajalistele kogemustele IT-valdkonnas.

Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset teenust ja rahuldada iga meie klientide vajadused. Meie teenustest võib leida IT-süsteemide auditeerimist, veebilehtede loomist ja hooldust, tarkvara arendamist, IT-süsteemide haldust ja organisatsiooni küberhügieeni tõstmist. Kui te otsite usaldusväärset IT-ettevõtet oma partneriks, siis oleme ideaalne valik. Lubame, et te ei pettu. Võtke meiega ühendust, et saada lisateavet.

Lugupidamisega,
Prevent IT OÜ

Kristjan Krass

Küberturbe konsultant (meditsiin)

+372 5661 5688
kristjan[at]preventit.ee

Ardo Annist

IT-kvaliteedi ja infoturbe juht

+372 5679 2991
ardo[at]preventit.ee