Andmekaitsetingimused

Isikuandmete kaitse

Selle veebisaidi (edaspidi „see veebisait” või „meie veebisait”) omanik ja haldaja on Prevent IT OÜ, kes on võtnud kohustuse kaitsta ja austada teie eraelu puutumatust.

Isikuandmed on andmed, mida kogume teenuse osutamiseks, isiku tuvastamiseks, isikuga ühenduse võtmiseks teenuse osutamiseks või küsimuste lahendamiseks. Me ei töötle EUROOPA PARLAMENDI JA NÕUKOGU MÄÄRUS (EL) 2016/679 (inglise keeles General Data Protection Regulation ehk GDPR või EU Regulation 2016/679) määruses defineeritud delikaatseid isikuandmeid.

Meie veebisaidi kasutamisega annate meile nõusoleku teid puudutava teabe kogumiseks ja kasutamiseks käesoleva korra kohaselt.

Prevent IT OÜ on selle veebisaidi kaudu kogutud isikuandmete töötleja. http://www.preventit.ee.

Teave, mida me võime teilt koguda

Me võime koguda ja töödelda järgmisi teiega seotud andmeid:
- teave, mille te esitate või olete varem esitanud meie veebisaidi, sealhulgas interaktiivsete rakenduste kaudu. Siia kuuluvad muu hulgas andmed, mida te olete esitanud meie veebisaidi kasutajaks registreerimise, teenustega liitumise, materjalide postitamise või saatmise või uute teenuste tellimise ajal.

- kui te võtate meiega ühendust, võime selle kirjavahetuse ja kogu selles sisalduva teabe talletada;

- samuti täidate küsitlusi, millede täitmine ei ole teie jaoks kohustuslik;

- meie veebisaidi külastamise andmed, sealhulgas veebiliikluse andmed, asukohaandmed, ajaveebid ja muud teabevahetusega seotud andmed, mis on meile vajalikud arveldusteks või muul eesmärgil ja teave teile kättesaadavate vahendite kohta.

ip aadress

Me võime koguda teavet teie arvuti, sealhulgas võimaluse korral teie IP-aadressi, operatsioonisüsteemi ja veebilehitseja tüübi kohta, et hallata oma süsteemi ja edastada koondteavet oma reklaamijatele. Need on statistilised andmed meie kasutajate veebilehitsemistegevuse ja -harjumuste kohta ning nende põhjal ei saa üksikisikut tuvastada.

kommentaarid

Kui külastajad kommenteerivad veebisaiti, kogume kommentaarivormis olevaid andmeid ja ka külastaja IP-aadressi ja brauseri metaandmeid, et aidata kaasa rämpsposti tuvastamisel.

meedia

Kui laadite meie veebisaidile pilte või dokumente, peate teadlik olema kaasasolevate varjatud asukohaandmete (EXIF GPS) ja muude metaandmete olemasolu võmalikkusest. Vajadusel need eelnevalt eemaldama.

küpsised

Meie veebisait kasutab küpsiseid. Küpsiseid kasutatakse teie enda mugavuse huvides ja need ei sisalda isiklikke andmeid. Küpsised kustutakse kas kohe peale veebilehitseja sulgemist või hiljemalt 1 aasta pärast.

sisestatud sisu teistelt veebisaitidelt

Sellel saidil olevad artiklid võivad sisaldada manustatud sisu (nt videod, pildid, artiklid jne). Sisestatud sisu teistelt veebisaitidelt käitub täpselt samal viisil kui külastaja külastas teist veebisaiti.

Need veebisaidid võivad koguda teie kohta andmeid, kasutada küpsiseid, lisada kolmanda osapoole jälgimist ja jälgida oma suhtlust selle varjatud sisuga, sh jälgida oma suhtlust varjatud sisuga, kui teil on konto ja olete sellele veebisaidile sisse loginud.

Teabe kasutamise viisid

Me võime teid puudutavat teavet kasutada selleks, et: - esitada meie veebisaidi sisu teie ja teie arvuti jaoks kõige tõhusamal viisil; - võtta teiega ühendust saidi toimimist puudutavas või tehnilistes küsimustes veebisaidi kasutamise kohta; - pakkuda teile teavet, tooteid või teenuseid, mida olete meilt tellinud või mis meie arvates võiksid teid huvitada, juhul kui te olete andnud nõusoleku, et teiega võib sel eesmärgil ühendust võtta; - täita oma kohustusi, mis tulenevad meie vahel sõlmitud lepingutest; - anda teile võimalus kasutada soovi korral meie teenuste interaktiivseid rakendusi; - teatada teile meie teenustega seotud muudatustest.

Me ei avalda kindlate üksikisikute kohta käivat teavet oma reklaamijatele, kuid me võime anda neile meie kasutajaid puudutavat koondteavet. Need on statistilised andmed meie kasutajate veebilehitsemistegevuse ja -harjumuste kohta ning nende põhjal ei saa üksikisikut tuvastada.

Kui kaua me andmeid säilitame?

Üldjuhul ei talleta me selle veebisaidi kaudu saadud andmeid kauem, kui on vajalik andmete kogumise eesmärgi saavutamiseks, ega seaduses ettenähtust pikema aja jooksul.

Isikuandmete jagamine

Võime muuta teie isikuandmed, kliendiandmed või äriinfo kättesaadavaks firmadele, mis pakuvad meie äritegevust toetavaid teenuseid nagu veebilehe analüütikud või klienditeeninduse pakkujad. Need firmad on volitatud kasutama isikuandmeid, kliendiandmeid või äriinfot ainult selleks, et osutada meile teenuseid. Teenusepakkujate valikul jälgime, et teenusepakkuja asuks Euroopa majanduspiirkonnas.

Me võime avaldada teie isikuandmeid otseselt või kaudselt kolmandatele isikutele kui me kasutame oma veebisaidi arendamiseks ja/või hooldamiseks ja/või reklaami-/turustus- ja/või veebimajutus- või muude tehniliste teenuste pakkumiseks kolmandate isikute teenuseid;

Jagame teie isikuandmeid, kliendiandmeid või äriinfot kolmandatele isikutele ainult privaatsusteatises kirjeldatud viisil. Me ei müü teie isikuandmeid kolmandatele isikutele.

Teie õigused

Teil on õigus nõuda meilt oma isikuandmete turustuseesmärgil töötlemise lõpetamist. Tavaliselt me teatame teile (enne teie andmete kogumist) selle eesmärgi kohasest kavatsusest kasutada teie andmeid või avaldada teie teavet kolmandale isikule iga juhtumi puhul, mis erineb sellest, kuidas te tavaliselt meie veebisaiti kasutate. Sellisel juhul on teil õigus teha niisuguse töötlemise blokeerimiseks märge teie andmete kogumiseks kasutatavate vormide teatud lahtritesse. Samuti saate selle õiguse teostamiseks võtta igal ajal meiega ühendust aadressil info[at]preventit.ee

Juurdepääs teabele

Käesolevate isikuandmete kaitse korra kohaselt on teil õigus teada, kas meie valduses on teie kohta käivat teavet, kui on, siis pääseda sellisele teabele juurde ning nõuda selle parandamist, kui see on ebaõige. Samuti on teil õigus nõuda oma isikuandmete kustutamist või blokeerimist, kui töötlemine on mingil viisil vastuolus eraelu puutumatust käsitlevate kohaldatavate õigusnõuetega.

Meie isikuandmete kaitse korra muutmine

Isikuandmete kaitse korra muutmisel teatatakse sellest käesoleval veebilehel ja vajaduse korral saadetakse teile e-kirjaga teade.

Kontaktandmed

Ootame hea meelega küsimusi, märkusi ja päringuid käesoleva isikuandmete kaitse korra kohta aadressile info[at]preventit.ee