Kodulehtede loomine ja haldamine

Oma kodulehe loomine võib olla põnev ja rahuldust pakkuv kogemus. Koduleht võimaldab veebis väljendada oma ideid, kogemusi ja jutustada lugu mida maailmaga jagada. Õigete tööriistade ja võtete abil on võimalik luua koduleht, mis on visuaalselt kena, intuitiivne ja lihtsalt navigeeritav. Kasutajakogemuse parandamiseks saab ära kasutada mitmesuguseid juba saadaolevaid lisafunktsioone ja pistikprogramme.

Nõuetekohase haldamise ja hooldusega saab tagada, et koduleht on ajakohane ja turvaline. Kodulehe hooldus hõlmab nii sisu kui ka välimuse haldust. See võib sisaldada ülesandeid nagu teksti ja piltide lisamine või muutmine, kodulehe kättesaadavuse ja funktsionaalsuse parandamine või töid disaini ja arendusvahenditega.

Sammud kodulehe tegemisel:

  1. Sisumaterjali kogumine: enne kodulehe loomisega alustamist tuleb kokku koguda materjalid, mida soovitakse kodulehel kuvada. See hõlmab tekste, pilte, videoid, helifaile ja muid elemente.
  2. Domeeninime valimine: domeeninimi on kodulehe aadress, mida sisestatakse veebilehitseja aadressireale. Hea domeeninimi on ainulaadne, lühike, kergesti meeldejääv ja lihtsasti kirjutatav. Nimi võiks anda vihje kodulehe põhilisele tegevusvaldkonnale või brändile ja kõnetama sinu sihtrühma. Nimes võiks vältida erinevaid sümboleid, numbreid, keerulisi sõnu ja teiste sõnadega sarnast kirjapilti. Ühtalsi tuleb ära otsustada domeeninime laiend, kas .ee, .eu, .com või midagi muud. Aga äkki kasutada hoopis mitut erinevat domeeninime, mis viivad ügele ja samale koduleheküljele.
  3. Veebimajutus: õige veebimajutaja valimine on kodulehe edukuse jaoks ülioluline. Hea veebimajutaja suudab tagada veebisaidi kiiruse, optimaalse toimivuse ja skaleeritavuse. Ühtlasi parandada SEO tulemust, pakub usaldusväärset tehnilist tuge, erinevaid tööriistu ja olulisi turvafunktsioone. Muidugi peab arvestama ka selle juures hinnaga.
  4. Sisuhaldustarkvara installeerimine: Sisuhaldustarkvara nagu Wordpress või Joomla aitavad luua, hallata ja kuvada kodulehel sisu ilma IT kõrgtehnilisi oskusi omamata. Hõlbustada tööprotsesse erinevate kasutaja vahel, säilitada järjepidev kujundus ning pakkuda skaleeritavust ning lisafunktsionaalsust nagu näiteks SEO, mitme keele tugi või veebivormide haldus.
  5. Kodulehe disainimine: milline saab olema kodulehekülje struktuur ja ülesehitus. Milliseid värve, pilte ja stiile kasutada. Suure tõenäosusega peab koduleht olema vaadeldav nii kodusest lauaarvustist kui ka mobiiltelefonist. Ära ei tohiks unustada, kellele kodulehekülg on suunatud, milline on sihtrühma demograafia, huvid ja käitumine.
ehitame kodulehte

Tehtud tööd

Valik projektidest

ehas.ee screenshot

EHAS koduleht

Kasutajate sisekeskkond e-ID logimisega, dokumendihaldus, pildigalerii, koolitus- ja eksamikeskkond, registreerumine koolitusele

Joomla, PHP, CSS, JQuery, Bootstrap

Logopeediakliinik koduleht

Kasutajate sisekeskkond e-ID logimisega, veebivormid

Joomla, PHP, CSS, JQuery, MooTools, Bootstrap

ENS koduleht

Kasutajate sisekeskkond e-ID logimisega, dokumendihaldus, pildigalerii, üritustele registreerumine, pädevushindamine

Joomla, PHP, CSS, JQuery, UlKit, Font-Awsome, Bootstrap

Saarte varahalduse koduleht

Lihtne koduleht kontaktivormi, mitmekeelsuse ja SEO-ga

Wordpress, PHP, CSS, JQuery, Elementor, Font-Awsome

EPS koduleht

Kasutajate sisekeskkond e-ID logimisega, dokumendihaldus, pildigalerii, üritustele registreerumine, pädevushindamine

Joomla, PHP, CSS, JQuery, Font-Awsome, Bootstrap

Öselwood koduleht

Massiivpuidust mööbli valmistaja koduleht

Wordpress, PHP, CSS, Elementor, Font-Awsome, Bootstrap